List Pisarki do Niemagistra

Drogi Wojtku,
piszę po obejrzeniu Twojego „partyjnego” odcinka. Ja, w obecnym polskim życiu politycznym słabo jestem zorientowana. Od czasu, kiedy sytuacja na arenie politycznej zbipolaryzowała się w wiadomy sposób, przestałam interesować się tzw. krajową polityką. Zaciekawiona jednak Twoim entuzjastycznym stosunkiem do Kongresu Nowej Prawicy weszłam na blog Janusza Korwin- Mikke. I co tam widzę? No, zaskoczona jestem mocno. sam zobacz, bo może też nie widziałeś tego jeszcze:
Przypominam, że Kongres NOWEJ PRAWICY – w odróżnieniu od pasożytów z „Bandy Czworga” – nie korzysta z pieniędzy zrabowanych „obywatelom”. Niestety: same składki nie wystarczają na prowadzenie działalności z niezbędnym obecnie rozmachem.

W USA p.Ronald Paul w jeden dzień zebrał od zwolenników $9 mln. Polska jest dziesięć razy mniejsza i dwa razy biedniejsza – ale 900.000 zł bardzo by się nam przydało.
Bis dat, qui cito dat. Gdybyście zechcieli Państwo JUŻ JUTRO zasilić nasze konto jakąś choćby skromną sumą: 30 – 50 zł (oczywiście może być więcej lub mniej) (Oto konto Partii:
39 1240 1024 1111 0010 3916 5861
Chwilowo jeszcze nazywa się po staremu UPR-WiP!)
– to przyłożylibyście się Państwo do zbożnego dzieła zmiany rządzącego Polską reżymu na lepszy!
Z góry dziękuję!
Janusz Korwin-Mikke

Zwróć uwagę na to ostatnie zdanie przed podziękowaniami. Może bym i wpłaciła ze trzy dychy, ale wcale nie jestem pewna czy chcę zamienić obecny reżim na LEPSZY!
CZY TY COŚ ROZUMIESZ Z TEJ DEZYNWOLTURY?
W każdym razie nie brzmi to zachęcająco. A nawet zakrawa na drwinę. Może zwróć komuś na to uwagę. Chyba, że stawiacie na bezwzględną szczerość :)))
Pozdrawiam w pomieszaniu niejakim j

Podziel się na:
  • Śledzik
  • Twitter
  • Blip
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
Ten wpis został opublikowany w kategorii Listy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *